ГОТВАЧ

„Фирма "Бийфтек" ЕООД търси да назначи служител на длъжността "ГОТВАЧ" за гр.Бургас.
Описание на длъжността:
Основни отговорности и задължения:
- Участва в приготвянето на собствена готварска продукция, различни видове храни и заготовки;
- Гарантира качеството, вкуса и външния вид на приготвената продукция;
- Спазва утвърдената технология за производство на готварска продукция и рецептите за състава, количеството и качеството на влаганите продукти;
- Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите;
- Участва в поддръжката и спазва санитарно – хигиенните условия за работа и фирмените стандарти;
- Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място;
- Любезно и вежливо обслужване на клиентите, според определените правила;
- Отлично познаване на асортимента и внимателното му представяне/приготвяне;
- Следене на наличности и организиране на заявки;
- Правилно използване и поддържане на оборудването и инвентара.
Нашите очаквания и изисквания:
- Средно или висше образование в сферата на хранително – вкусовата промишленост;
- Професионален опит на подобна длъжност;
- Енергичност, организираност и позитивизъм;
- Отговорност, комуникативност и желание за работа в екип;
- Инициативност и стремеж към постигане на максимално добри резултати;
- Желание за научаване на нови неща;
- Лоялност и готовност за поемане на дългосрочен ангажимент.
Ние предлагаме:
- Работа на трудов договор, трудови и социални осигуровки;
- Атрактивно възнаграждение;
- Работно облекло;
- Възможност за развитие;
- Работа в млад и амбициозен екип;
- Високо професионална и бързо развиваща се работна среда.
Може да кандидатствате по тази обява като изберете бутона „Кандидатствай по тази обява”. Моля, изпращайте ваши актуални автобиографии със снимка.
Ще бъдат разглеждани кандидатурите само на лицата, които изцяло отговарят на посочените по-горе изисквания.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Предоставянето на лични данни по тази обяви е доброволно и те ще бъдат използвани единствено и само за целите на подбора. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Бургас

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм