ГОТВАЧ ОБЕДНО МЕНЮ

Няма описание

Ресторант ”Чери Гардън” се намира в София в централната сграда на Пощенска банка на "Околовръстен път" 260 срещу кино Арена Младост в близост до метростанция "Бизнес парк София". Обслужва клиенти от 07:30ч до 16:30ч всеки ден от понеделник до петък.
Търсим готвач на обедно меню, 5 дневна работна седмица.
Отговорности:
- Изпълнение на поставените задачи от главния готвач;
- Поддържане на хигиената на работното място;
- Правилната експлоатация на инвентара в помещението;
- Следене наличността на стоките и срока на годност;
- Правилно съхранение на стоките и продуктите;
- Спазване на работния процес и работните стандарти по длъжностна характеристика за съответната позиция
Изисквания:
- Мотивирана личност с желание за работа в екип.
- Високо ниво на лична и професионална хигиена.
- Сериозно отношение към работния процес.
- Добро здравословно състояние.
Ние предлагаме:
- Трудов договор с възможност за дългосрочен и целогодишен ангажимент
- Осигуровки
- Редовно заплащане
- Осигурени кафе, вода и храна за обяд по време на работа
- Работа в стабилна и постоянно развиваща се компания, която цени персонала си и подпомага развитието му.
Предишен опит е задължителен.
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм