Готвач на половин работен ден (4 часа)

Няма описание

Здравейте приятели !
ЛОС МУЧАЧОС си търси да назначи готвач за топла кухня.
Заведението предлага бърза, мексиканска храна, произведена на място.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Редовно и сигурно заплащане.
- Начално възнаграждение - от 550лв НЕТО за 4 часов работен ден и опция за 6 часа с възможност за развитие при доказано желание
- Постоянен трудов договор
- Смени, подходящи за студенти
- Работно облекло (престилка и шапка)
- Безплатен обяд по избор
ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ
- Участва в производството на собствена готварска продукция.
- Спазва утвърдената технология за производство на готварска продукция и рецептите за състава, количеството и качеството на влаганите продукти.
- Следи за правилното използване и поддържане на оборудването и инвентара и за санитарно-хигиенното състояние на помещенията.
- Изпълнява и други конкретни възложени задачи, свързани с длъжността.
- Отговаря за количеството и качеството на вложените продукти и подправки и съответствието им на установените рецептури.
ИЗИСКВАНИЯ
- Предишен опит на подобна длъжност е предимство, но не е задължителен
- Умение за работа в екип
- Организираност
- Мотивация за работа
-Чувство за хумор !

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм