ГОТВАЧ

Няма описание

МАНДЖЕРА E РЕСТОРАНТ / КАФЕ-СЛАДКАРНИЦА / ПЕКАРНА / КУЛИНАРЕН И ДЕЛИКАТЕСЕН МАГАЗИН

Ние съчетахме европейската визия на ресторант на самообслужване и по меню с българските предпочитания към вкуса на храната, уютната атмосфера и внимателното обслужване.

Ние подбираме прецизно нашите продукти и използваме висококачествени суровини.

Нашият ресторант разполага със съвременно ново оборудване и прекрасна лятна градина.

Ако обичате динамична работа сред хора и обожавате вкусната храна-Пред Вас се открива възможност да станете част от нашия екип!

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

● ЦЕЛОГОДИШНА ЗАЕТОСТ
● Работно време на смени по график/от 07:00 до 22:00/
● ПОЧИВНИ ДНИ ПО ВРЕМА НА КОЛЕДА,НОВА ГОДИНА И ВЕЛИКДЕН
● Трудов договор и платен годишен отпуск 20 дни + 1 допълнителен ден за Рожден Ден
● Платено фирмено обучение.
● РАБОТА ПО ВРЕМЕ НА ПАНДЕМИЯ
● Конкурентно и мотивиращо заплащане
● Осигуровки изцяло за сметка на работодателя.
● Възможност за професионално развитие.
● Постоянен и дългосрочен ангажимент.
● Осигурени храна,напитки и облекло.
● Атрактивни намаления на храната в ресторанта по време на работа и за вкъщи
● Осигурен транспорт за 2-ра смяна.

ОТГОВОРНОСТИ ЗА ДЛЪЖНОСТТА:

● Ежедневно приготвя и отлично познава ястията от менюто.
● Отговаря за зареждането и добрата визия на бюфет витрината.
● Стриктно спазва утвърдената технология,наложеният стандарт и време за приготвяне и издаване на готовата продукция.
● Следи за правилното съхранение и сроковете на годност.
● Познава и спазва технологичните процеси в кухнята.
● Правилно експлоатира материално-техническата база, инвентара и съоръжения.
● Поддържа отлична хигиена на работното място.

ОТ ВАС ОЧАКВАМЕ:

● Опит минимум 2 годинa на подобна позиция.
● Сръчност, Бързина и Енергичност.
● Запознат с изискванията за хигиена и съхранение на продуктите в кухнята.
● Уважение към клиенти и колеги.
● Спазване стриктно на вътрешно-фирмените правила за работа.

Ако нашето предложение Ви допада и се чувствате уверени и мотивирани за тази работа, моля изпратете автобиография придружена с актуална снимка и телефонен номер.
Oдобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Телефон за контакт : 0878 640 755 или 0892 222 859 от понеделник до събота от 09:00 ч. до 18:00 ч.

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм