ГОТВАЧ

Няма описание

В SNOBAR finefood & coffee държим на качествените продукти, добрия вкус, усмихнатите доволни клиенти и стабилния и задружен колектив. В тази връзка търсим да увеличим екипа си с отговорен и позитивен човек на длъжност ГОТВАЧ.
Адрес на месторабота:
гр. София кв. Стрелбище
Основни Задължения:
- Издаване на поръчки, правене на заготовки,
- Следене на наличности и подаване на заявки;
- Спазване на фирмените стандарти за качество;
- Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите;
- Отлично познава състава, начина и времето на приготвяне на ястията;
- Правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята;
- Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място;
Изисквания:
- Опит;
- Умение за работа в екип;
- Креативност;
- Организираност;
- Мотивация за работа и позитивно отношение;
Ние Ви предлагаме:
- Постоянна работа на пълно работно време;
- Осигурена храна и напитки през работно време;
- Коректно и мотивиращо заплащане;
- Работа в сплотен колектив;
- Реална възможност за професионално развитие;
Телефон за контакти:
0897070414
Ако желаете да се присъедините към нашия екип, моля изпратете автобиография и актуална снимка.
Всички одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм