Готвач и Помощник Готвач - Студена Кухня

Няма описание

София

Емблематичният хотел на Златни пясъци - Астория, известен на много поколения със стандарт за качество на обслужване, отново отвори врати за своите гости, вече с нова, много модерна визия и разнообразие от съоръжения и услуги. Хотелски комплекс Астория, намиращ се на първа линия в к.к. Златни пясъци е новоизграден модерен четири звезден хотелски комплекс, отговарящ на съвременните тенденции за комфорт и релаксираща първокачествена почивка.
Ние се грижим ваканцията на нашите гости да се превърне в незабравимо преживяване. Ценим човешките и професионални качества. Работим заедно, за да се превърнем в компания лидер в сферата на предлагане на туристически услуги.
За да осигурим качествено обслужване на нашите клиенти , желаем към екипа ни да се присъединят хора, които уверено да вървят с нас по пътя на успеха и съвършенството.
Комплекс Астория, к.к. Златни пясъци търси за предстоящия сезон амбициозен и мотивиран човек за позицията Готвач и Помощник Готвач - Студена Кухня.
Отговорности:
• Поддържане на високо ниво на хигиена на работното място;
• Подготвя топли и студени кухненски десерти. Прави подготовка за закуска.
Декорира готовата продукция. Подрежда, декорира и се грижи за студен бюфета .
Грижи се за поддържане на хигиената на работното си място.
Нашите изисквания:
• Практически умения (трудовият стаж е предимство);
• Умение за работа в екип, позитивизъм, общителност, лоялност, отзивчивост;
• Умение за спазване на фирмени стандарти;
• Гъвкавост, отговорност, организираност.
Ние предлагаме:
• Работа в опитен и мотивиран екип;
• Възможност за професионално развитие;
• Осигуренa храна ;
• Транспорт или настаняване.
• Спокойна работна среда;
• Много добро възнаграждение;
Ако сте достатъчно уверени и смятате, че можете да покриете знанията, опита и уменията, които търсим, моля изпратете автобиография с актуална снимка.

June 10th, 2022

Варна

Шофьори, Куриери