ГОТВАЧ

Няма описание

София

Мати-Д е водеща компания за кетъринг услуги в гр. София с бързо развиваща се клиентска база. Създадена през 1991г, днес компанията е предпочитан партньор във високия сегмент на събития.
Наши клиенти в годините и до днес са множество посолства, големи компании, водещи PR и събитийни специалисти, висши държавни инситуции, сватби и сватбени агенти. Tова, което ни определя като незаменим партьор в кетъринг услугите и управлението на специални събития e отношението, креативността и гъвкавата структура на работа.
Нашата мисия e да произвеждаме вкусна и качествена храна, да предоставяме елегантно обслужване, а нашите клиенти да получават сигурност и положително преживяване, което подхожда за събития от най-висок клас. Ние сме надежден, точен и открит партньор към нашите клиенти и служители.
Нашата цел е да сме най-обичания и симпатичен кетъринг на пазара за кетъринг услуги в България.
ВАШАТА РОЛЯ:
Ниe търсим ентусиазиран и способен готвач, който да пoеме приготвянето на вкусна храна съгласно остановени менюта и рецептурник. Готвачът ще бъде отговорен за организиране и приготвянето на топла и студена кухня, следване на инструкции в готвенето и поддръжане на безкомпромисно качество и хигиена на работното място. Готвачът трябва да е сръчен, дисциплиниран и да умее да се справят с много задачи. Опитът в използването на различни съставки и техники за готвене е силно препоръчителен. Вашата издръжливост, опит, пъргавина и креативност ще помогнат за запазването и подобряването на нашата репутация, и разширяване на нашата клиентска база.
Идеалният кандидат за тази роля трябва да демонстрира психична устойчивост, способност за слушане и следване, ангажираност към организацията, страхотни вкусови рецептори, многозада чност, способност за приемане на градивна критика, страст към приготвяне на качествената и вксуна храна.
ОТГОВОРНОСТИ:
Осигурява качествена и навреме издадена храна, спазвайки вътрешно фирмените стандарти и инструкции
Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите.
Отговаря за правилното приготвяне на храната, като стриктно спазва стандарта за приготвяне и издаване на храна
Отлично познава състава, начина и времето на приготвяне на ястията, както и външния им вид
Правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята
Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място
Спазва Правилника за вътрешния ред.
Адекватно и отговорно отношениe към работните процеси
ИЗИСКВАНИЯ:
Профисионална квалификация и опит в готварството ще се счита за предимство.
Умения да работи самостоятелно и се отнася отговорно към задачите си.
Висока мотивация и стремеж към постигане на резултати.
Отлични комуникативни умения.
Положителна нагласа и желание за работа
Готовност за работа в динамична среда.
Умение за работа в екип.
Готовност за гъвкаво работно време с фокус към постигане на резултат. (поради естеството на работа има балансирано съотношение на дневни, вечерни и съботно-неделни събития, които изискват ангажираност, като това дава възможност за планиране и свободно управление на почивните дни / часове от деня).
КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:
Работа в модерна и амбциозена среда.
Работа с първокласни продукти без компромис в качеството и произхода
Приготвяне на гурме храна
Модерна и добре оборудвана кухня.
Атрактивно заплащане с бонус за постижения.
Възможност за личностно и професионално израстване.
Разнообразен екип от страстни и самомотивирани професионалисти.
Приятелска фирмена култура.
Отлични условия на труд.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм