Готвач

Няма описание

Заведение в центъра на София на ул. Сан Стефано, търси амбициозни и отговорни хора за позиция Готвач.
Ние предлагаме:
• Отлични условия на труд в професионална среда;
• Работа на смени - без нощни;
• Трудов договор с атрактивно и редовно заплащане;
• Постоянен и дългосрочен ангажимент;
• Динамична атмосфера;
Изисквания:
• Отговорно отношение към работата, с желание за усъвършенстване;
• Бързина и сръчност;
• Стриктност, прецизност и последователност при изпълнение на служебните задължения;
• Отлична комуникация и работа в екип;
• Добра организация на работния процес;
• Опит на съответната позиция – минимум 1 година.
Отговорности:
• Приготвяне на ястия според утвърдените фирмени стандарти и инструкции на прекия ръководител;
• Почистване и обработване на хранителните продукти;
• Осигурява качествена и навреме издадена храна, спазвайки вътрешно фирмените стандарти;
• Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите;
• Правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята;
• Отлично познаване на менюто;
• Поддържане на висока хигиена - лична, на работното облекло и работното място;
• Спазване на правилника за вътрешен ред.
Очакваме автобиография и актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Трудов договор ще бъде сключен с фирма "Проджект 1857" ЕООД.
Ресторан в центре Софии на улице Сан Стефано ищет амбициозных и ответственных людей на должность Шеф-повара.
Мы предлагаем:
• Отличные условия работы в профессиональной среде;
• Сменная работа - без ночных смен;
• Трудовой договор с привлекательной и регулярной оплатой труда;
• Постоянные и долгосрочные обязательства;
• Динамичная атмосфера;
Требования:
• Ответственное отношение к работе, с желанием совершенствоваться;
• Скорость и ловкость;
• Строгость, точность и последовательность в исполнении служебных обязанностей;
• Отличная коммуникация и командная работа;
• Хорошая организация рабочего процесса;
• Опыт работы на соответствующей должности - минимум 1 год.
Обязанности:
• Приготовление блюд в соответствии с утвержденными стандартами компании и указаниями непосредственного руководителя;
• Очистка и обработка пищевых продуктов;
• Обеспечивает качественное и своевременное питание, соответствующее внутренним стандартам компании;
• Отвечает за надлежащее хранение и срок годности продукции;
• Исправно эксплуатирует материальную базу, инвентарь и оборудование на кухне;
• Отличное знание меню;
• Поддержание высокой гигиены - личной, рабочей одежды и рабочего места;
• Соблюдение внутренних регламентов.
Ждем резюме и актуальное фото.
Только проверенные кандидаты будут приглашены на собеседование.
Трудовой договор будет заключен с компанией "Проект 1857" ЕООД.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм