Готвач

Няма описание

Изисквания:
- Средно специално образование и придобита професионална квалификация „Готвач”;
- Опит на същата позиция в ресторант е предимство
- Умение за поемане на лична отговорност;
- Коректност и лоялност;
- Организационни умения и способност за работа в екип.
Задължения:
- Координира работния процес в кухнята и участва пряко в производствения процес;
- Контролира качеството на хранителните продукти и подправки и тяхното правилно съхранение;
- Спазва и следи за спазването на правилата, изискванията и процедурите на НАССР.
- Отговорност при изпълняване на работните си задължения.
- Материално отговорен
Ние предлагаме:
- Целогодишна работа на трудов договор и осигуровки;
- Осигурена квартира/пътни и изхранване на смяна;
- Коректност в отношенията
- Конкурентно възнаграждение
При проявен интерес от Ваша страна, моля изпратете актуално CV и снимка.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
ВАЖНО! САМО АВТОБИОГРАФИИ ПРИДРУЖЕНИ СЪС АКТУАЛНА СНИМКА ЩЕ БЪДАТ ДОПУСНАТИ ЗА РАЗГЛЕЖДАНЕ.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм