Готвач

Няма описание

Мастър-Пик ЕАД е бързоразвиваща се фирма в областта на индустриалния кетъринг, която търси да назначи за свой обект - Готвач, позициониран в служебен стол в завод в индустриалната част на гр. Божурище.
Във връзка с разрастването на дружеството, търсим, млад мотивиран член на нашия екип
Готвач
Описание на позицията:
- Готви по предварително утвърдено меню;
- Помага на останалите готвачи за заготовки и приготвяне на ястията;
- Спазва изискванията за качеството на продуктите;
- Следи за работата на машините, съоръженията;
- Поддържа хигиена на работното място съгласно санитарните изисквания.
Основни изисквания:
- Завършено средно образование;
- Предимство са кандидатите с опит;
Ние предлагаме:
-Коректни трудови взаимоотношения;
-Трудов договор;
-Коректно и навременно атрактивно заплащане;
-Осигурена храна и напитки по време на работа;
-Дългосрочно трудово правоотношение.
В случай, че отговаряте на посочения профил и проявявате интерес, моля изпратете Вашата автобиография. Само одобрените кандидатури ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери