Главен техник на фитнес уреди

Няма описание

Магазин Pulse Gym Shop e най-големият директен вносител на професионално фитнес оборудване и аксесоари от ново поколение без аналог в страната. Магазина разполага с наличности на фитнес уреди и аксесоари от последна генерация. В Pulse Gym Shop ще намерите най-добрите и доказани марки в света (Techno Gym, Life Fitness) и техния нов конкурент Active Gym, който непрестанно следва и прилага иновациите и тенденциите във професионалните фитнес уреди и аксесоари в световен мащаб.
Верига фитнеси обявява свободна позиция за Главен техник на фитнес уреди
Отговорности:
- Посещения на клиенти и извършване на монтаж, диагностика и ремонт на място;
- Проследяване на изпълнените ремонтни дейности;
- Извършва поправки и ремонтни дейности в обекта на работа;
- Монтира и доставя със служебен бус фитнес уреди и оборудване за нуждите на работа;
- Носи отговорност за качеството на извършената работа и правилното използване на поверените му материали;
- Стриктно спазва мерките за безопасни условия на труд.
От Вас очакваме:
- Предишен опит на сходна позиция мин 2г;
- Опит и умение за боравене с различни машини и инструменти, необходими за дейността;
- Самостоятелност и бързина;
- Организираност и способност за преориентиране на задачите;
- Отговорност и лоялност;
- Шофьорска книжка;
- Завършено висше техническо образование предимство;
-Опит в ремонта на фитнес уреди ще се счита за предимство.
Ние предлагаме:
- Постоянен ангажимент
- Възможност за командировки в страната
- Трудов договор с фирма "Пазар Витоша" ЕООД
- Пет дневна работна седмица от 8 работни часа.
- Добро фиксирано възнаграждение
- Работа в млад екип;
Ако предложението ни представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография и актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Уведомяваме ви, че данните, които ни предоставяте са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита и всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби