Главен сервитьор

Семеен хотел Laxo в град Обзор, обявява свободна позиция за длъжност Сервитьор.
Ние се стремим всеки наш гост да бъде обслужен с уважение и професионализъм според изградените стандарти.Създаваме незабравими спомени, подканващи нашите гости да се завръщат отново при нас.
Нашият екип е изграден от ентусиазирани млади професионалисти, които вярват във високото ниво на обслужване и успеха на хотела.
За да бъдете успешни при нас трябва да споделяте нашата визия и ценности!
Хотелът предоставя всички необходими условия за професионално и личностно развитие.
Задължения:
-Спазва стандартите за обслужване.
-Отговаря за правилната експлоатация на инвентара в заведението
-Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място
-Висока финансова култура и отговорност.
Изисквания:
-Завършено средно образование.
-Предишен опит-минимум 3 година.
-Ентусиазъм, позитивно отношение и мотивация за работа.
-Умение да следва установени операционни процедури и стандарти.
-Изразени умения за ефективна комуникация с гости, поддържан външен вид и поведение тип "бизнес".
-Умения за работа в екип, съобразителност и прецизност.
Предлагаме:
- Трудов договор;
- Добра стартова заплата и бонус при резултат;
- Осигуровки за сметка на работодателя;
- Опция за настаняване ;
Ако виждате себе си като част от нашия екип изпратете автобиография с актуална снимка.
За въпроси тел.0899 90 80 20 - Радослава Златкова
Всички данни предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Обзор

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм