ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Няма описание

ФИРМА „КРУПАЛ КЪНСТРАКШЪНС” ЕООД е с основни дейности:
1. Проектиране.
2. Производство, доставка и монтаж на:
- Алуминиева, PVC и дървена дограма. Алуминиеви, стоманени и стъклени конструкции.
- Окачени и вентилируеми фасади от еталбонд, етернит, керамични плочи, камък и други. Спайдер системи.
3. Товаро-подемна техника и транспортна дейност.
В „КРУПАЛ КЪНСТРАКШЪНС” ЕООД работи екип от професионалисти и експерти, които реализират основните приоритети на компанията. Фирмата предлага на клиентите си завършен продукт, включващ консултиране, проектиране, производство и монтиране. С индивидуалния подход към всяка поръчка или запитване, „КРУПАЛ КЪНСТРАКШЪНС” ЕООД се превърна в предпочитан партньор и за корпоративните, и за частните клиенти. Компанията е сертифицирана по ISO 9001: 2008, OHSAS 18001: 2007.
Във връзка с оптимизиране на своята дейност „КРУПАЛ КЪНСТРАКШЪНС” ЕООД търси да назначи:
ИЗИСКВАНИЯ:
ОТНОСНО КВАЛИФИКАЦИЯТА НА КАНДИДАТА:
- Висше икономическо образование в областта на счетоводството и финансите;
- Опит на позицията - минимум 2 години;
- Отлично познаване на счетоводното законодателство - НСС и МСС;
- Отлично познаване на данъчните закони, както и други нормативни актове, свързани с дейността на дружеството;
- Умения за разрешаване на счетоводни казуси и аргументиране на решенията;
- Много добро ниво на компютърна грамотност, включително умения за работа със счетоводни програмни продукти;
ОТНОСНО ЛИЧНОСТТА НА КАНДИДАТА:
- Да има ТРАЙНИ НАГЛАСИ за работа на подобна позиция;
- Висока лична отговорност, дисциплина, конфиденциалност и прецизност,;
- Да умее да създава респект и уважение в колектива;
- Екипен играч;
- Добре развити умения за оценка, анализ, систематизиране, подреждане и предаване на текущата информация;
- Изключително добра зрителна памет /да улавя и най- дребните детайли/;
- Добри умения за адаптация и работа в динамична среда.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Организира, планира, ръководи и контролира цялостната финансово-счетоводна дейност на предприятието;
- Ръководи, организира и осъществява предварителен, текущ и последващ вътрешен финансов контрол по спазването на финансовата и платежната дисциплина, правилното оформяне на първичните счетоводни документи и отразяването им в счетоводните регистри;
- Своевременно осигурява финансово-счетоводна информация на съответните равнища на управление;
- Изготвя финансови отчети в съответствие с МСФО;
- Организира изготвянето на отчети за нуждите на планирането и управлението на фирмата;
- Извършва системен анализ на финансовото състояние и финансовите резултати на фирмата;
- Следи и прилага настъпилите изменения в разпоредбите на приложимото данъчно законодателство;
- Организира осигуряването на ръководството с финансово-счетоводна информация;
- Подписва баланси и счетоводни отчети, както и всички отчети и сведения, които произтичат от счетоводните записвания;
- Следи нормативните срокове, изготвя и подава съответните декларации в срок;
- Изготвя годишните и междинните финансови отчети на предприятието;
- Изготвя ГДД на предприятието;
- Изготвя цялата документация при данъчни и други ревизии и проверки;
- Изготвя вътрешно-фирмени отчети за ръководството;
- Контролира изготвянето и осчетоводяване на ТРЗ;
- Участва в изготвянето на необходимите документи при кандидатстването пред финансови институции;
- Отговаря за достоверността на финансово-счетоводните документи;
- Следи плащанията и финансовите процеси, оптимизира разходите.
ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
- Много Добро възнаграждение по договаряне;
- Работа във фирма, която вярва, че хората са най- големия капитал и в приятна работна среда.
- Добри условия на труд /без вредни фактори/.
- Фирмени обучения.
- Постоянен Трудов Договор и Осигуровки.
- Възможности за развитие.
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
- Актуално CV на български език.
- Препоръки от бивши работодатели или колеги- по преценка на кандидатите.
В случай, че проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете Автобиография.
Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита по смисъла на ЗЗЛД.
Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.
НЕ ПРОПУСКАЙТЕ СВОЯ ШАНС
УСПЕХ

June 10th, 2022

Бургас

Административни, Офис и Бизнес дейности