Главен счетоводител

Няма описание

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от холдинга на Булминт Уан, един от най-бързо развиващите се доставчици на продукти в сферата на монетосеченето и лидер в производството на инвестиционни продукти и колекционерски изделия.

За наш партньор – компания, чиято дейност е отглеждане на агрокултури, в момента търсим:

Основни отговорности:

  • Организира, ръководи и контролира финансовата дейност, счетоводните процеси и вътрешния финансов контрол в компанията;

  • Осъществява предварителен, текущ и последващ контрол по оформянето на първични счетоводни документи;

  • Извършва годишно счетоводно приключване и отговаря за извършването на месечни, междинни, годишни счетоводни отчети, справки и декларации;

  • Следи и анализира финансовото състояние и резултати и предлага подходящи мерки за оптимизирането им;

  • Проследява извършваните периодични инвентаризации и описите на съхраняваните активи;

  • Следи и отговаря за спазването на счетоводното, данъчно и трудово законодателство в съотвествие с действащата нормативна уредба в страната;

  • Стриктно и отговорно съхранява счетоводните документи в съответствие с предвидения законов ред.

Компанията предлага:

  • Трудов договор и пълни осигуровки;

  • Отлично стартово възнаграждение;

  • Годишен бонус;

  • Работа в административна сграда;

  • Петдневна работна седмица (от понеделник до петък);

  • Осигурен транспорт от гр. Пловдив;

  • Поемане на разходите за гориво при пътуване с личен автомобил;

  • Дългосрочна заетост в стабилна организация;

  • Коректни трудови взаимоотношения и спазване на договорните условия.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Висше икономическо образование в областта на счетоводството и финансите;

  • Oпит като счетоводител;

  • Отлично познаване и прилагане на счетоводното и данъчното законодателство и счетоводните стандарти;

  • Kомпютърна грамотност – MS Office, счетоводен софтуер;

  • Висока степен на организираност, гъвкавост и аналитично мислене;

  • Лична отговорност и конфиденциалност.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби