ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Няма описание

Роял Профил ЕООД е бързо развиваща се фирма специализирана в производството на алуминиеви профили . Във връзка с разширяването на нашата дейност набираме нови специалисти и служители . Производствената ни база се намира в гр. Пловдив СПЗ с. Радиново
На длъжност: ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ
ОПИСАНИЕ НА ПОЗИЦИЯТА:
- Организира, контролира и отговаря за цялостната счетоводна дейност в дружеството;
- Извършва счетоводно приключване и изготвя статистически отчети и формуляри за приключване на съответните отчетни периоди;
- Изготвя справки и декларации по ЗДДС и други задължителни отчети по българското законодателство;
- Организира и осъществява счетоводната отчетност съгласно счетоводната политика на фирмата и счетоводните стандарти.
- Следи и прилага настъпилите изменения в разпоредбите на приложимото данъчно законодателство;
- Следи банковите сметки на дружеството чрез онлайн банкиране;
- Разплаща по банков път - изготвя платежни нареждания и масови файлове;
- Изготвя приходни и разходни документи, отразяващи движенията на паричните средства в касата;
- Изготвя платежни документи за заплати, данъци и осигуровки;
- Въвежда първични счетоводни документи;
- Отговаря за своевременното и правилно разходване на наличните парични средства;
- Изготвя оперативни справки за ръководството;
ИЗИСКВАНИЯ
- Опит на подобна длъжност – 5г.
- Опит в производствена фирма.
- Висше образувание релевантно на длъжността.
- Умения и справяне с работа под напрежение.
- Възможност и желание за работа.
Какво Ви предлагаме?
- Много добро възнаграждение ( съобразено с опита и познанията в областта)
- Коректни трудови взаимоотношения
- Организиране на обучения
- Кариерно развитие
- транспортни разходи и социални придобивки (ваучери)
- Дружелюбна работна атмосфера
- Зони за отдих
- Динамичен и млад екип
Изпрати своето CV и стани част от Нашият екип.
Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.
Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност!
за контакт : 0899998679- Алкан Фейзов

June 10th, 2022

София

Производство