Главен счетоводител

УНИПАК–В ЕООД е създадена през 1997 година с предмет на дейност производство на опаковки от велпапе във всичките му негови разновидности. Голяма част от произвежданите от нас опаковки са по индивидуален проект, изцяло съобразени с нуждите на нашите клиенти, което ни прави отличен партньор със собствен стил и почерк. Ние отделяме голямо внимание от самото начало, започвайки с идейния проект, конфигурирането на опаковката, дизайна и не на последно място печата. Основни приоритети са срок и качество на изработваните опаковки и конкурентни цени. Тези неща взети заедно ни определят едно стабилно място на пазара като утвърден производител на опаковки от велпапе и картон с близо двадесет годишна практика и постижения в бранша.Произвеждаме широка гама опаковки:стандартен тип кашонищанцованиедрогабаритнилуксозни каширанитранспортни палети от велпапеопаковки по индивидуален дизайннестандартниЗа постигане на безупречно качество и индивидуален дизайн използваме най-съвременно оборудване за пълноцветен четирицветен флексопечат. За най-високо качество на Вашата опаковка предлагаме и пълноцветен офсетов печат.Най-важното за нас е да са максимално удовлетворени изискванията на клиента. Съчетаваме преследването на конкурентни цени и срокове с индивидуален подход и изпълнение.Стремежът към прецизност и усъвършенстване, съчетани с уменията от богатия ни опит, са в основата на стабилното ни развитие и утвърждаването като лидер в производството на опаковки на пазара.НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:Конструктивно решение за избора на опаковка съобразен с нуждите на клиента и продукта3D визуализация на проекта и печатаИзработка на физическа мостра за окончателно одобрение на конфигурациятаСглобяване на решеткиФолиране и палетизиранеДоставка със собствен транспорт НИЕ ЩЕ ВИ ДАДЕМ РЕШЕНИЕ ...

УНИПАК-В ЕООД, водещ производител на опаковки от велпапе и картон, с над 25 годишен опит, търси да назначи:
ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ
Изисквания за заемане на длъжността:
- висше счетоводно- икономическо образование с образователно-квалификационна степен "магистър";
- трудов стаж по специалността - над 3 години
- Опит в производствено предприятие - предимство
- компютърна грамотност и умения за ползване на счетоводни програмни продукти.
Личностни качества:
- Организираност, инициативност и прецизност;
- Висок морал;
- Умения за работа в екип;
- Отлични комуникативни умения;
- Да поема и носи лична отговорност.
Трудови задачи и задължения:
- Ръководи, организира, контролира и отговаря за цялостната финансово- счетоводна дейност на фирмата.
Основни отговорности:
- Осъществява вътрешен финансов контрол – планира, организира и ръководи, осъществява предварителен, текущ и последващ вътрешен финансов контрол по спазването на финансовата и платежната дисциплина, правилното оформяне на първичните и официалните счетоводни документи, редовното извършване на инвентаризациите и отразяването на резултатите от тях.
- Подпомага ръководството при осъществяване на неговите правомощия във финансово-счетоводната и икономическата дейност. Подписва заедно с ръководителя всички документи от финансово-имуществен характер, от които произтичат права и задължения, подписва баланса и счетоводните отчети, както и всички отчети и сведения, които произтичат от счетоводни записвания.
- Ръководи планирането на финансовата дейност и участва при разработването на счетоводната политика на предприятието.
- Организира своевременното осигуряване на ръководството с финансово-счетоводна информация на съответните равнища на управление, като извършва системен анализ на финансовото състояние и на финансовите резултати, а съвместно с ръководителите на другите функционални звена извършва текущ и последващ анализ за дейността на предприятието.
- Участва в разработването на вътрешните нормативни документи на предприятието.
- Организира и отговаря за съхраняването на счетоводната информация по предвидения в закона ред.
- Извършва други конкретно поставени задачи.
Компанията предлага:
- отлични условия за работа в млад и динамичен екип;
- възможности за обогатяване на опита и лично усъвършенстване
- мотивиращо възнаграждение
- осигурен обяд в фирменото заведение за хранене
- ваучери
- дългосрочна заетост на пълен работен ден.
Необходими документи:
- автобиография
- актуална снимка
Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
***ВАЖНО:
С подаване на документи за кандидатстване по настоящата обява, Вие се съгласявате личните данни, вписани в тях, да бъдат съхранявани и обработвани за целите на подбора.
Всички лични данни, документи и кандидатури се разглеждат при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД и GDPR.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери