Главен инженер

Няма описание

ХАРМОНИ 2012 е инвестиционна компания, развиваща проекти за възстановяване на производствени мощности и предприятия. Към момента, компанията е фокусирана в реализацията на инвестиционен проект: Модернизация и разширяване на цинково производство и нова Велц инсталация за преработка на цинк-съдържащи материали, гр.Кърджали. Във връзка с разширяване на нашата дейност търсим най-подходящия кандидат за позицията Главен инженер.
Отговорностите на длъжността за позиция „Главен инженер“ :
Управлява и координира производствения процес в съответствие със заложените стандарти на качество и параметри за планирани обеми, графици и процедури;
Отговаря за изпълнението на производствените цели чрез ефективно управление на ресурсите по отношение на количество и качество;
Отговаря за правилното протичане на производствения режим, анализира и контролира показателите на технологичния процес и взима адекватни мерки при нужда от корекции, проследява доставка на суровини и материали, правилното и безопасно настройване на машините;
Координира работата между отделните звена в производствената дейност, осъществява оптимизации по работата на съоръженията и подобрява качеството им по изпълнение;
Организира разпределението и следи за изпълнението на производствените задачи на персонала и при производствена необходимост да прави промени в работните места и задачите на персонала, съобразявайки се с тяхната квалификация и умения;
Контролира спазването на производствената и технологична дисциплина, правилата за охрана и безопасност на труда.;
Осъществява проектна и предпроектна работа при внедряване на нови производствени съоръжения и участва в развойни проекти;
Изисквания към кандидатите:
Висше техническо образование по инженерни науки с предимство в областта на металургията, химическата промишленост, циментова промишленост;
Опит на подобна позиция минимум 5 години;
Познаване на нормативната уредба в областта;
Много добра компютърна грамотност и отлично познаване на MS Office – Word, Excel, Project;
Работа със специализирани софтуери – ползването на CAD е сериозно предимство;
Личностни качества – отговорност и лоялност, умение за работа в екип, умение за определяне на приоритети, добри аналичични умения, умения за работа под напрежение и едновременно проследяване на няколко задачи, организация на работния процес в дадения срок;
Добро владеене на английски език – писмено и говоримо;

Компанията предлага:
Много добро възнаграждение и работни условия, възможност за професионално развитие;
Вътрешни обучения и семинари за професионално развитие;
Работа в подкрепяща и открита работна среда с добър и мотивиран колектив;
Социални придобивки – ваучери за храна, допълнителна здравна застраховка;
Месторабота – гр.Кърджали, бул.България 127;

При проявен интерес, моля да изпратите CV с актуална снимка и мотивационно писмо. Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Личните данни на кандидатите са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности