Главен готвач

"Стив" ООД набира амбициозни и опитни кандидати за позицията главен готвач. Предимство е предишен опит на тази позиция.
Задачи и отговорности:
-организира и координира работата в кухнята.
-организира и участва в производството на готварската продукция.
-спазва утвърдената технология и рецептите за състава, количеството и качеството на влаганите продукти.
-разработва съвместно с управителя предлаганите менюта.
-контролира готвачите и кухненските работници за изпълнение на определените менюта.
-следи за правилното използване и поддържане на оборудването и инвентара, и за санитарно-хигиенното състояние на помещенията, внедрява и съблюдава изискванията по системата НАССР.
-изпълнява и други конкретни възложени задачи, свързани с длъжността.
-носи отговорност за вреди от рекламации за некачествена готварска продукция и за липси на продукти и подправки.
Ние Ви предлагаме:
- високо и редовно заплащане на смяна;
- консумация по време на работа;
- дългосрочна заетост;

June 10th, 2022

Монтана

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм