Фактурист

Няма описание

"Адванс Сървиз Груп" ЕООД търси да назначи подходящи кандидати за свободна позиция.
Предлагаме Ви да станете част от нашия екип на позицията - „Фактурист“. Отличният кандидат притежава коректност и лоялност, опит на подобна позиция и силна мотивация за работа.
Отговорности:
• Издаване на данъчни фактури, известия и други релевантни документи;
• Изготвяне на приходни и разходни документи;
• Разпределение на документи към архив;
• Работа със специализиран софтуер.
Изисквания за кандидатите:
• Отлично владеене на MS Office;
• Точност и внимание към детайлите;
• Предишен опит е предимство.
За предимство ще считаме икономическо образование в сферата на счетоводството.
Компанията предлага:
• Стандартно работно време;
• Възможност за работа в утвърдена компания;
• Встъпително обучение.
Ако разпознавате себе си в горепосочените изисквания и смятате, че при нас е вашето място за реализация, ще се радваме да обсъдим възможността да станете част от нашия екип.
Изпратете ни вашата автобиография, актуална снимкa - по ваше желание. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности