Event Manager / Организатор събития

Няма описание

София

Описание на позицията:
- Организация, планиране и реализация на научни и корпортивни събития - конференции, семинари, тийм билдинг.
- Подготовка и оперативни дейности, част от процеса на организиране на събитие: проучавания, анализи, комуникация с партньори и подизпълнители, поддържане на документация.
- Изготвяне и съгласуване на концепции, бюджети, оферти за мероприятия;
Изисквания за длъжността:
- Лоялност, отговорност и организираност
- Креативност и инициативност
- Отлични комуникативни и умение за работа в екип
- Владеене и свободно ползване на MS Office, Outlook, програми за редакция.
- Владеене на Английски език - писмено и говоримо ( ниво B1/B2). Втори език е предимство.
- Образование – висше или семестриално завършено в сферата на икономика, бизнес управление, туризъм, маркетинг или други подобни.
- Свидетелство за управление на МПС.
Ние предлагаме:
- Интересна и динамична работа.
- Работа в млад, амбициозен и креативен екип.
- Постоянен трудов договор, месеча заплата и допълнително бонусиране.
- Възможност за професионално и финансово израстване.
- Обучения за повишаване на квалификацията.
- Отлична работна атмосфера.
За да кандидатствате за тази позиция, моля изпратете автобиография с актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Информацията, която предоставяте, е поверителна и попада под защита на ЗЗЛД.
Дружеството се задължава да я използва единствено за целите на подбора.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности