Електротехник

Няма описание

"Лайт БГ" ЕООД е фирма с предмет на дейност продажба и сервиз на осветителни тела, LED осветителни системи и LED дисплеи. Търсим да назначим отговорен и мотивиран служител за длъжността "Електротехник" на пълно работно време за сервиза ни, находящ се в магазина за осветителни тела на фирмата.
Основни изисквания към кандидатите:
- познания и умения в областта на ремонтните дейности на слаботокова и силнотокова техника, осветителни тела
- познания и умения в областта на изграждането и ремонтните дейности на LED системи и технологии
- организираност, комуникативност, отговорност, умения за работа в екип
Вашите задължения ще бъдат:
- монтаж, демонтаж и ремонт на осветителна техника
- асемблиране, монтаж и ремонт на LED осветителни системи и дисплеи
- организираност, отговорно и навременно изпълнение на задачите
- извършване на дейности, в помощ на продавач-консултантите в магазина
- извършване на товаро-разтоварни дейности на осветителни тела и електрооборудване
Ние предлагаме:
- работен процес в млад, ентусиазиран и усмихнат екип
- мотивиращо възнаграждение, обвързано с Вашите резултати и желанието Ви да се развивате в нашата компания
- работа в компания с изградени добри стандарти на взаимоотношения както с клиентите, така и със служителите
Ако нашето предложение вече Ви заинтригува, очакваме Вашата автобиография със снимка. Първоначалният подбор ще бъде извършен по документи, а одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Благодарим на всеки, проявил интерес към позицията.
Конфиденциалността е гарантирана по Закона за защита на личните данни.
Успех!

June 10th, 2022

Русе

Търговия и Продажби