Електротехник

Фирма Ивас инженеринг ЕООД, търси да назначи работник на позиция – електротехник. Фирмата е ситуирана в район Младост, а обектите са в цяла София, но предимно в източната и южната и част. Обектите са основно апартаменти на физически лица, поради което е необходимо да се пази ред и чистота, както в тях, така и в общите им части. Изисква се внимателна и съвестна работа, високо качество, съобразяване с изискванията на клиента и спазване на вътрешно фирмените правила за работа.
Задължителни изисквания към кандидата:
- опит в изграждането на електро инсталации в апартаменти
- опит в монтажа на електро модули, луни и осветителни тела
- опит в монтаж и връзване на апартаментни табла
- опит в прозвъняване на електроинсталации, анализиране и откриване на проблеми
Задължения на кандидата:
- цялостна смяна и изграждане на електро инсталация
- преправки на електро инсталаии
- монтаж на електро модули, луни и осветителни тела
- прозвъняване и откриване на проблеми
Ние предлагаме:
- Редовно заплащане
- Заплата 2200 лв
- Постоянна работа
Позицията е само за сериозни кандидати с дългосрочна перспектива във фирмата.
Кандидатствайте по интернет. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности