ЕЛЕКТРОТЕХНИК

ИТД ЕООД е водеща българска компания, специализирана в производството на висококачествени пластмасови изделия и инструментална екипировка.ИТД разполага с отлично оборудвана съвременна база.Разумните инвестиции, професионализмътв управлението и екипът от висококвалифицирани специалисти превърнаха ИТД в надежден партньор, с възможности за пълно удоволетворяване на постоянно нарастващите изисквания на потребителите на пластмасови опаковки.ИТД притежава внедрена и сертифицирана Система за управлениена качeството съгласно ISO 9001:2015 и Околна среда ISO 14 001:2015.

Съединение

ИТД ЕООД, гр. Съединение е българско предприятие с утвърдена репутация, произвеждащо висококачествени пластмасови изделия и инструментална екипировка.
Във връзка с подсилването на техническия отдел, фирмата търси да назначи опитен професионалист за следната позиция:
ЕЛЕКТРОТЕХНИК ПРОМИШЛЕНИ ПРЕДПРИЯТИЯ
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Осъществява качествени и навременни ремонти;
• Осъществява системен оглед на инсталираната апартура;
• Контролира контролно- измервателните уреди, електротехническите и енергийни прибори, използвани в производството;
• Анализира причините за аварии и престои на оборудването и предлага мероприятия за предотвратяването им;
• Участва в приемането и изпитанието на ел.съоръженията
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Техническо образование – свързанo с ремонт и проектиране на електронна техника;
• Да притежава минимум трета квалификационна група за електробезопасност;
• Минимум 3 години опит на същата или подобна позиция;
• Компютърна грамотност;
• Инициативност, отговорност, гъвкавост;
• Много добри комуникативни умения, умения за работа в екип;
ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
• Перспектива за развитие в успешна организация;
• Много добри условия за работа;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Осигурен транспорт до местоработата;
• Режим на работа: редовна смяна.
ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете:
- Подробна автобиография
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Производство