ЕЛЕКТРОТЕХНИК ПРОМИШЛЕНО ОБОРУДВАНЕ

Голямо производствено предприятие търси за постоянна и целогодишна заетост Електротехник.
Отговорности:
-Контролира нормалното функциониране на електрическите мрежи и инсталации;
-Извършва всички видове ремонтни работи по електрическата инсталация, както и на апаратури, уредби, табла и прибори;
-Дава указания на длъжностните лица за правилното ползване на електрическите уреди;
-Отчита вложените по поддържането и ремонта резервни части и материали;
-Отговаря за качественото функциониране на електрическите мрежи, инсталации и апаратура;
-Носи отговорност за настъпили вреди от неизправности в електроинсталациите;
Изисквания :
-Образование: Минимална образователна степен – средно електротехническо ;
-Професионална подготовка за работа с противопожарни съоръжения;
-Да притежавате опит и да знаете схемите за скачване на различни видове ключове, контакти ,звънци, трансформатори, електромери и електроразпределителни табла и видовете кабели и кабелни съоръжения;
-Да сте запознати с реда и изискванията за извършване на ремонтни работи по електромрежите и електроинсталациите;
-Да притежавате професионален опит: Не по-малко от 3 години стаж по специалността;
-Инициативност, изпълнителност, комуникативност и оперативност;
Фирмата предлага :
Започване на работа веднага !!!
Постоянна и целогодишна заетост;
Осигурен служебен транспорт!!!
Тъй като фирмата е голямо производство,осигурява служебен транспорт за лица от Ямбол и Сливен;
Осигурено работно униформено облекло и лични предпазни средства;
Фирмена столова;
РВ- на смени по 8 часа с 30 минути обедна почивка;
Отлична стартова работна заплата ;
Постоянен ТД,СО с фирма "Дайвър"ЕООД

June 10th, 2022

Карнобат

Ремонтни и Монтажни дейности