ЕЛЕКТРОТЕХНИК ПРОИЗВОДСТВО

Aгенция " Ерник " е лицензирано дружество за Подбор и наемане на персонал за Република България и Чужбина. Компанията е основана през 2005 гoдина и е базирана в гр.Бургас. Специализирани сме в Подбора на средноквалифициран и висококвалифициран персонал във всички сфери на индустрията. Услугите ни са насочени както към големия, така и към малкия и среден бизнес. На пазара на труда сме вече единадесет години, за да можем да помагаме на нашите клиенти при търсенето и намирането на най-добрите и подходящи служители. За всичките тези години успяхме да изградим езаимно доверие, което гарантира качество, професионализъм, спазени обещания. Към всеки клиент подхождаме индивидуално спрямо неговите нужди и изисквания, защото ние вярваме, че най важното нещо е Доволният клиент.

Наш клиент,голямо производствено предприятие, търси за постоянна и целогодишна заетост Електротехник.
Отговорности:
-Контролира нормалното функциониране на електрическите мрежи и инсталации;
-Извършва всички видове ремонтни работи по електрическата инсталация, както и на апаратури, уредби, табла и прибори;
-Дава указания на длъжностните лица за правилното ползване на електрическите уреди;
-Отчита вложените по поддържането и ремонта резервни части и материали;
-Отговаря за качественото функциониране на електрическите мрежи, инсталации и апаратура;
-Носи отговорност за настъпили вреди от неизправности в електроинсталациите;
Изисквания :
-Образование: Минимална образователна степен – средно електротехническо ;
-Професионална подготовка за работа с противопожарни съоръжения;
-Да притежавате опит и да знаете схемите за скачване на различни видове ключове, контакти ,звънци, трансформатори, електромери и електроразпределителни табла и видовете кабели и кабелни съоръжения;
-Да сте запознати с реда и изискванията за извършване на ремонтни работи по електромрежите и електроинсталациите;
-Да притежавате професионален опит: Не по-малко от 3 години стаж по специалността;
-Инициативност, изпълнителност, комуникативност и оперативност;
Фирмата предлага :
Започване на работа веднага !!!
Постоянна и целогодишна заетост;
Осигурен служебен транспорт за живущите в района на гр.Карнобат!!!
Осигурено работно униформено облекло и лични предпазни средства;
Фирмена столова;
РВ- на смени по 8 часа с 30 минути обедна почивка;
Отлична стартова работна заплата ;
Постоянен ТД,СО;
УСЛУГИТЕ НА АГЕНЦИЯ „ ЕРНИК“ КЪМ ТЪРСЕЩИТЕ РАБОТА ЛИЦА СА НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНИ.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.
Удостоверение за посредническа дейност в Р.България № 2632 от 08.10.2018 гoдина.
Телефон за информация:
056/842163
0885/795528

June 10th, 2022

Карнобат

Производство