Електротехник - поддръжка

Няма описание

Фирма с дългогодишен опит в управлението на луксозни комплекси от затворен тип, търси да присъедини към екипа си човек, на позицията "Електротехник - поддръжка" в комплекс "Ла Мер".
I. Основни задължения:
- Поддържа в изправност съоръженията в комплекса, като следни за правилната експлоатация и своевременните ремонти на всички системи;
- Проверява изправността и пригодността на ръчните ел. инструменти; Води съответния дневник за тях;
- Ежеденевно отстранява повреди, извършва козметични, дребни поправки, ремонти и монтажи в апартаментите и всички други помещения и общи части на комплекса;
- Постоянно следи за състоянието на сградата и помещенията на комплекса;
- При необходимост извършва работа от общ характер;
II. Основни изисквания:
- Професионален опит по специалността;
- Придобита трета квалификационна група по безопастност при работа до 1000 V;
- Подходящо техническо образование;
- Сръчност, прецизност, изобретателност;
- Енергичност и дисциплинираност, умения за работа в екип;
- Да проявява отговорност, коректност и организираност при изпълнение на поставените задачи и длъжностни задължения;
III. Компанията предлага:
- Добро заплащане;
- Фирма "Фронтлайн мениджмънт" ЕООД ще сключи трудов договор с одобрените кандидати;
- Транспорт;
- Приятна работна атмосфера в млад и енергичен екип;
Очакваме Вашите автобиографии.
Всички кандидатури ще се разглеждат при условията на пълна и стриктна конфиденциалност.

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм