Електротехник - поддръжка на автоматизирани линии

„КТ Интернешънъл” ЕАД е сред най-старите производители на цигари и тютюневи изделия в България и е наследник на над 130-годишна тютюнопроизводителна традиция. Корените на компанията могат да се проследят до 1872 година, когато в Пловдив отваря врати първото тютюнопреработващо манифактурно предприятие. До 2008 г. фирмата е част от държавния холдинг “Булгартабак”. През месец юли 2008 г. е извършена приватизация, като практически фирмата става първото частно предприятие в България, производител на цигари.

„КТ Интернешънъл“ ЕАД е лидер на пазара и традиционен производител на висококачествени тютюневи изделия. Във връзка с разширяване на дейността, компанията търси да назначи опитен професионалист за длъжността:

Основни задачи и отговорности:

• Поддръжка, профилактика и настройка на електро частта на машините в цигареното производство, съгласно правилниците, наредбите и вътрешните инструкции;
• Създава условия за безаварийната работа на всички видове електрооборудване;
извършва планирани и неотложни ремонти.

Изисквания:

• Средно или висше образование в областта на електрониката или електротехниката;
• Познания в областта на електрообзавеждането и автоматиката на производствени машини, както и на режимите, условията и правилата за тяхната безопасна експлоатация;
• Опит в производствена среда, както и практически опит в диагностика и поддръжка на производствени машини ще се счита за предимство;
• Владеене на технически английски език за работа с документация и настройки e предимство;
• Възможност за работа на смени;
• Гъвкавост и креативност за решаване на специфични технически проблеми.

Ние предлагаме:

• Сигурност, стабилност и коректност в трудово-правните отношения;
• Производствена площадка в широкия център на гр. Пловдив
• Много добро възнаграждение ,обучение и възможности за професионално развитие във водеща в отрасъла си компания.
• Стартово брутно месечно възнаграждение - 2180 лв/ месец, което включва:

      o 1800лв. – Брутно трудово възнаграждение (включващо брутна основна заплата и     допълнително трудово възнаграждение за стаж от сходна позиция)
      o До 250лв. брутен месечен бонус Ефективност след 3-тия месец във фирмата
      o До 130лв. брутен бонус Дисциплина, от първия пълен месец

Допълнително :

o Преразглеждане на брутното трудово възнаграждение след 6 м. и обратна връзка от пряк ръководител
o Ваучери за храна – 80 лв.;
o Допълнителни придобивки

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност!

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби