ЕЛЕКТРОТЕХНИК

"Раф инженеринг" ЕООД е българска частна компания, създадена през 2006 година, със седалище  в гр. Варна. Фирмата е специализирана в областта на проучване, проектиране, изграждане и въвеждане в експлоатация на електрически инсталации - ниско и високо напрежение, слаботокови системи- в обществено - административни, хотелски, промишлени и жилищни сгради. През годините,  благодарение на професионализма и  управленческия опит на ръководните кадри, работници и служители , както и на  коректността по отношение на бизнес- партньорите - фирмата се разви и утвърди на пазара като една от най - големите в областта си.

"Раф инженеринг" ЕООД е утвърдена фирма с 16 години доказан опит, специализирана в изграждането на силнотокови и слаботокови инсталации. Във връзка със стартирането на нови проекти, предлагаме възможност за професионално развитие на отговорни и мотивирани
Основната роля на позицията е изграждане на ел.инсталации.
Ежедневни отговорности:
- Изграждане и окабеляване по зададени проекти;
- Монтаж на осветителни тела, ключове, контакти, подвързване на ел. табла;
- Изграждане на заземителни и мълниезащитни инсталации;
- СКС, пожaроизвестяване, контрол на достъп, видео-наблюдение,оповестяване.
Подходящият кандидат:
- Опит при изграждане на силнотокови и/или слаботокови електроинсталации;
- Опит с разчитане и работа с електропроекти;
- Комуникативни умения и работа в екип;
- Отговорност, коректност и прецизност.
Нашето предложение:
- Постоянен трудов договор;
- Петдневна работна седмица;
- Работно облекло;
- Модерни професионални инструменти;
- Много добро заплащане за сектора;
- Заплащане в уговорените срокове;
- Коректност в отношенията;
Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, изпратете актуална автобиография и снимка.
Данните, които предоставяте са защитени в смисъла на ЗЗЛД с гарантирана конфиденциалност.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Варна

Ремонтни и Монтажни дейности