15.07.22

EЛЕКТРОТЕХНИК - направление техническа поддръжка

Верига ресторанти „Happy Bar & Grill” съчетават американският опит в ресторантския мениджмънт, българските предпочитания към вкуса на храната, уюутна атмосфера и перфектно обслужване. Към днешна дата Компанията управлява и развива седем бранда –“Happy Bar & Grill”; „SASA”; „Captain Cook”; “Sky cafe”. За 27 години опит имаме 30 ресторанта в България, два в Барселона (Испания) и един в Лондон (Великобритания).Нашите ценности са: „Усмивка, грижа, уважение”.Усмивката е същността на Нашата корпоративна култура. С нея посрещаме гостите в ресторантите, чрез нея изграждаме добри отношения в екип. Грижа полагаме както за нашите гости, като им предлагаме високо ниво на обслужване в комбинация с висококачествена храна, така и като се отнасяме лоялно един към друг в ежедневната си екипна работа. Уважението е основата на всяка конструктивна комуникация. Ние се отнасяме един към друг с уважение. Ние сме толерантни към различните. Приятелската атмосфера, въвеждащото обучение, множеството мотивационни програми и винаги навременното заплащане привличат повече от три хиляди служители към нашето голямо „Хепи семейство”.

Търсим отговорни и предприемчиви хора, които да работят на позиция: Електротехник - за ремонт и поддръжка на ресторантско оборудване.
ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
∙ Контролира нормалното функциониране на електрическите мрежи и инсталации.
∙ Извършва всички видове ремонтни работи по електрическата инсталация, както и на ресторантско оборудване.
∙ Дава указания на длъжностните лица за правилното ползване на електрическите уреди.
∙ Отчита вложените по поддържането и ремонта резервни части и материали.
∙ Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
∙ Отговаря за качественото функциониране на електрическите мрежи и инсталации.
ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
∙ Завършено образование – средно електротехническо;
∙ Опит над 2 години трудов стаж по специалността;
∙ Познания за схемите на кухненско оборудване;
∙ Познаване на реда и изискванията за извършване на ремонтни работи по електро-мрежите и електроинсталациите;
∙ Познаване на нормативните изисквания за безопасност на труда с електрически уреди;
Ако проявявате интерес кандидатствайте с автобиография и актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм