ЕЛЕКТРОТЕХНИК

Няма описание

ХАРМОНИ 2012 е инвестиционна компания, развиваща проекти за възстановяване на производствени мощности и предприятия. Към момента, компанията е фокусирана в реализацията на инвестиционен проект: „Модернизация и разширяване на цинково производство и нова Велц инсталация за преработка на цинк-съдържащи материали, гр. Кърджали“. Във връзка с разширяване на нашата дейност търсим най-подходящия кандидат за позицията Електротехник.
Отговорностите на длъжността за позиция „Електротехник“:
• Отговаря за поддържане доброто състояние на електросъоръженията, електрическите уреди и кабелни мрежи, които се използват в производствената дейност;
• Следи за повредите в електросъоръженията, електрическите уреди и кабелните мрежи, участва в дейностите за отстраняването им;
• Получава и зарежда с необходимите спомагателни материали за работата на електросъоръженията, електрическите уреди и кабелни мрежи;
• Спазва метода и последователността на работа, описани в работните инструкции;
• Води отчет за отстранените повреди на електросъоръженията, електрическите уреди и кабелни мрежи;
• Спазва установения ред и изисквания за безопасност и здраве при работа.
Изисквания към кандидатите:
• Средно-техническо образование в областта на електроника, електротехника или сходни;
• Притежаване на група по електробезопасност е предимство;
• Базови умения за разчитане на електрически и релейно-контакторни схеми;
• Предходен опит в производството се счита за предимство;
• Добра компютърна грамотност и познаване на MS Office;
• Личностни качества – отговорност и лоялност, умение за работа в екип, умение за определяне на приоритети, добри аналитични умения, умения за работа под напрежение и едновременно проследяване на няколко задачи, организация на работния процес в дадения срок;
Компанията предлага:
• Много добро възнаграждение и работни условия, възможност за професионално развитие;
• Вътрешни обучения и семинари за професионално развитие;
• Работа в подкрепяща и открита работна среда с добър и мотивиран колектив;
• Социални придобивки – ваучери за храна, допълнителна здравна застраховка;
• Месторабота – гр.Кърджали, бул. „България“ 127;
При проявен интерес, моля да изпратите CV с актуална снимка. Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Личните данни на кандидатите са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности