ЕЛЕКТРОМОНТЬОР

The ACS Group is a regional, national and international engineering company with more than 15 years of experience, 6 locations and more than 400 successfully completed projects in power plant construction, power generation, energy transmission, chemical plant construction and industrial plant engineering. Our employees support our well-known customers and long-standing partners with planning, installation and commissioning activities especially in the fields of electrical engineering, control technology, occupational safety, welding technology and in the field of technical building equipment HVAC (Heating, Ventilation and Air Conditioning).The company has already stepped stedily in:-Czech Republic-Bulgaria-Germany-South Africa-Austria-Canada.

Търсим ЕЛЕКТРОМОНТЬОР, който да се присъедини към нашия екип.
Работата е свързана с ЧЕСТИ КОМАНДИРОВКИ В ЧУЖБИНА и не е подходяща за хора, които не желаят да пътуват.
ВАШИТЕ ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Изграждане на главни кабелни трасета - 'Niedax','Obo Betterman' и други;
- Изграждане на вторични кабелни трасета (тръбна разводка - метална и PVC);
- Изграждане на заземителна и мълниезащита инсталация;
- Монтаж на Електро оборудване (трансформатори, шинопроводи, табла, разклонителни кутии, осветление и др.);
- Полагане на МV, LV, контролни и дата кабели;
- Подвързване и аранжиране на МV, LV, контролни и дата кабели;
- Спазване на правилата за електро-безопасност.
- Боравене с работна документация (електрически схеми и чертежи) на електротехнически съоръжения.
НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:
- Средно техническо образование с електротехническа или друга специалност;
- Професионален стаж - задължително поне 6 месеца. Опит в чужбина се счита за голямо предимство;
- Английски или немски език на работно ниво са предимство;
- Опит в изграждане на кабелоносещи системи 'Niedax','Obo Betterman' или други;
- Опит в подвързване и аранжиране на МV, LV, контролни и дата кабели;
- Опит в боравене с работна документация (електрически схеми и чертежи);
ПРЕДЛАГАМЕ ВИ:
- Добри условия на труд и отлично възнаграждение;
- Осигуряване на работни инструменти и облекло;
- При командировките в чужбина поемаме разноските за транспорт, жилище, PCR и антигенни тестове;
- Здравна застраховка, покриваща рискове в чужбина, вкл. COVID;
- Работа в професионална, приятелска и динамична среда;
- Обучение и споделяне на опит в отрасълa;
- Възможности за кариерно развитие в имиджовa компания.
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
- Автобиография със снимка;
- Копие от диплома за завършено образование - представя се при назначаване;
Ще разгледаме Вашите документи при строга конфиденциалност.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД и Регламент ЕС 2016/679.

За обявата

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности