ЕЛЕКТРОМОНТЬОР

Your success is our ambition!      Хората са ключовият фактор за успеха на всяка компания. Това поставя високи изисквания към персонала и неговото управление.      Тренквалдер е водеща компания в областта на подбора и администрирането на персонал. Благодарение на нашите постоянни проекти и повече от 2000 служители ние предлагаме гъвкави решения и качествено обслужване в цялата страна.      Познанията ни за регионалния пазар и широката мрежа от контакти ни правят стратегически партньор на международни фирми, малки и средни предприятия.      Тренквалдер е връзката между 50 000 служители и 10 000 компании от всички области на икономиката в повече от 200 локации на територията на 17 държави.

Ние сме Тренквалдер – австрийска компания, лидер в областта на човешките ресурси,
с повече от 200 офиса в 14 европейски държави, и над 15 години опит на българския пазар.
За наш дългогодишен партньор търсим да назначим служител на позицията:
Основни задължения:
• Монтаж на различни електрически инсталации;
• Разчитане на електрически схеми и технологична документация;
• Наблюдение върху изправността на електрическите мрежи и машини, и отстраняване на неизправностите по тях;
• Следене на правилата за заземителните и гръмоотводните инсталации;
• Спазване на здравословните и безопасни условия на труд/ЗБУТ /,както и опазване на околната среда/ООС/
Изискванията за позицията са ::
-Висше инженерно образование специалност ЕЛЕКТРОТЕХНИКА или Средно – специално с придобита квалификация ЕЛЕКТРОМОНТЬОР ;
-професионален опит на подобна длъжност в производство минимум 1 година;
-Работа в екип.
Компанията предлага:
- Трудов договор;
- Започване веднага;
- Фирмено обучение;
-Месечен и годишен бонус според постигнатите резултати;
- Ваучери за храна;
- Работа на три смени;
- Осигурен транспорт
- Доп. здравно осигуряване.
Ако проявявате интерес моля, изпратете ни актуална автобиография или запишете час за интервю директно на посочените телефони:
0877 000 354
0879 911 101
Личните Ви данни са защитени съгласно ЗЗЛД.
Фирма Тренквалдер работи със безсрочен лиценз за подбор на персонал
№2711 / 21.01.2019год.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство