Римпопов, Бърборков and Юрганчев-2014 logo

ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИК

Основните дейности на компанията са:Изграждане, реконструкция и модернизация на електрически инсталации. Също така и изграждане на електроразпределителни съоръжения с: ниско, средно и високо напрежение. Поддръжка и ремонт на електроинсталации и автоматизирани производства, в съответствие с българските и европейски стандарти.От 2016 г. компанията изпълнява договори основно на територията на Европейския съюз - Германия, Австрия, Белгия, Дания и Испания.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Познаване на техническа документация и качествени изисквания при изграждане на ел. мрежи и инсталации;
Грижи се за реда при изпълнение на възложените му дейности;
Следи за състоянието и за изправността на предоставената му строителна техника, инструменти и материали и се грижи за тяхното правилно използване;
Следи за спазването и прилагането на вътрешно фирмени правила, по отношение трудова дисциплина;
Контролира спазването на времетраенето и срока по Линейния график;
Спазва и прилага изискванията за безопасна работа и пожарна безопасност;
Осъществява непрекъсната комуникация с Управителят на фирмата;
Изпълнява и други задължения, възложени от Управителят на фирмата, свързани с работата му;
Извършва дейности по полагане на кабели, монтаж на скари за ел. кабели;
Извършва дейнстни по изграждане на електроинсталации;
Електро табла - монтаж и подвързване;
Изграждане и подвързване на системи за комуникация;
Познаване на работните инструкции и работа в съответствие с изискванията, заложени в тях;
ЛИЧНОСТНИ ИЗИСКВАНИЯ:
Да проявява коректност в отношенията;
Да умее да работи е екип и да не допуска конфликти с колеги и клиентите;
Мотивация за работа и изградени трудови навици;
Да притежава висока лична дисциплина, организираност и отговорност в работата;
Да проявява бързи и адекватни реакции при изпълнение на служебните дейности, особено при опасност от аварии;
ПРОФЕСИОНАЛНИ ИЗИСКВНИЯ :
Образование в областта на електрооборудването, комуникациите или информационните технологии;
Познания и опит в сферата на електрооборудването;
Шофьорска книжка;
Готовност за командироване на територията на Ребуплика Германия;
Препоръчително владеене на немски език или английски език;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
Постоянен трудов договор сключен между РемЕлМотори ЕООД и одобрения кандидат;
Възможности за дългосрочно професионално развитие
Интересна и динамична работа в приятна и стимулираща работна среда
Стартова заплата 13 евро, бруто на час;
Получаване на бонуси за постигнати добри резултати;
Работно облекло;
Служебен автомобил;
Покриване на разходите по релокация/командироване от България до съответната държава;
Организиране ежегодно на team building мероприятия;

June 10th, 2022

София

Производство