ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИК

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
Изграждане на вътрешни електроинсталации, окабеляване, кабелни трасета, монтаж на осветителни тела, ключове, контакти, подвързване на машини и съоръжения;
Изграждане на заземителни и мълниеводни инсталации;
Изпълнение на електро табла - монтаж и подвързване;
ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
Завършено образование – средно електротехническо;
Опит над 2 години трудов стаж по специалността;
Познаване на нормативните изисквания за безопасност на труда с електрически уреди;
Техническа грамотност;
Опит в работата с ръчни и електрически инструменти;
Желание за работа;
Способност за работа в екип;
Лоялност, отговорност, точност и самодисциплина;
Ние ви предлагаме:
- Достойно трудово възнаграждение - по договаряне, в зависимост от качеството, фирмения принос и положения труд, без горна граница.
- Трудови отношения, които отговарят на законодателството на България;
- Възможност за работа в екип от висококвалифицирани специалисти;
- Въвеждащо фирмено обучение.
- Целогодишна, постоянна заетост;
- Качествено работно облекло и оборудване;
Адрес: гр. Сливен, ул.Ген.Драгомиров № 9б, Телефон: 0887 81 2856 – Георги Камбуров

June 10th, 2022

Сливен

Ремонтни и Монтажни дейности