ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИК

“МЕГА ЕЛ” ЕООД е регистрирана през 2001 г. с предмет на дейност проектиране и електроизграждане. Днес фирмата е водеща в извършването на проучване, проектиране, изграждане, въвеждане в експлоатация, поддръжка и ремонт на енергийни обекти: Въздушни електропроводни линии до 400кV;Кабелни линии до 110кV;Оборудване на разпределителни уредби високо, средно и ниско напрежение;Трансформаторни постове;Резервни електрозахранвания с дизелови генератори; Тунелни и улични осветления;Силови и осветителни инсталации;Заземителни и мълниезащитнии инсталации;

Фирма “МЕГА ЕЛ“ ЕООД с предмет на дейност електроизграждане, търси на назначи: „ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИК“
Изисквания към кандидата:
1.Организираност.
2. Комуникативност.
3. Умения за работа в екип.
4. Опит в същата или подобна позиция, задължителен;
5. Шофьорска книжка, предимство;
Трудови задачи и задължения, характеризиращи длъжността:
1. Монтаж на електрически съоръжения и изграждане на мрежи ниско напрежение (НН), средно напрежение (СрН) и високо напрежение (ВН).
2. Работи с машини и инструменти и следи за тяхната изправност.
3. Изпълнява необходимите мероприятия по здравословни и безопасни условия на труд на възложените обекти.
Фирмата предлага:
1. Постоянна заетост с трудов договор.
2. Възможност за преквалификация и обучение.
3. Леглова база за служители от провинцията.
Ако смятате, че отговаряте на посочените изисквания и условията моля изпратете CV.
"МЕГА ЕЛ" ЕООД ще се свърже с одобрените по документи кандидати.
Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери