ЕЛЕКТРОКАРИСТ

Лидер 96 EООД е един от водещите европейски производители на велосипеди и електро велосипеди. Ние проектираме и произвеждаме продукти, които отговарят на нарастващата европейска нужда от безопасност, енергийна ефективност и чиста околна среда.Ние сме бързо развиващ се бизнес с годишен ръст на продажбите около 40% и с операции в България и Германия и общо почти 500 служители.Гордеем се с това, че сме водеща европейска компания със вземане на решения на местно ниво, и производство на иновативни и сложни продукти. Ние  предлагаме значителни възможности за личен растеж и развитие. Основните пазари на фирмата са държавите от ЕС като Холандия, Белгия, Германия, Дания, Италия, Гърция, Румъния и др. Износът съставлява над 95% от оборота на фирмата.Лидер 96 EООД е сертифициран по ISO 9001, а също така и като инвеститор клас А

Вече четвърт век ние в „Лидер-96“ EООД произвеждаме велосипеди и електро велосипеди, за да отговорим на глобалната нужда от безопасност, енергийна ефективност и чиста околна среда. Бизнесът ни се развива устойчиво с годишен ръст на продажбите около 40% и над 95% износ към държавите от ЕС, в които карането на велосипед е традиция и удоволствие.
Гордеем се, че сме местна компания, която предлага качествени продукти, произведени от нашите отговорни служители и високо оценени от потребителите в цял свят.
Към момента в „Лидер-96“ EООД своята професионална реализация и развитие намират повече от 500 служители, а екипът ни се разраства поради непрекъснато увеличаващите се поръчки.
В тази връзка, търсим да назначим:
Електрокарист
Основни задължения:
Извършва товаро - разтоварни операции, транспортира голямо - габаритни товари;
Познава устройството, принципа на действие, управлението и обслужването на електрокара;
Познава и спазва инструкциите по експлоатация и обслужване;
Познава и спазва инструкциите по техника на безопасност;
Преди започване на работа проверява изправността на кормилното управление, спирачките, състоянието и налягането на устройството, действието на хидравличната система, действието на звуковите и светлинни сигнали и изправността на инструментите и товарозахватните приспособления.
Изисквания към кандидата:
Средно образование;
Свидетелство за придобита правоспособност: «Водач на електрокари и мотокари в предприятията»;
Опит като електрокарист;
Отговорност и организираност;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
РАБОТА ВЪВ ФИРМА, КОЯТО ВЯРВА, ЧЕ ХОРАТА СА НЕЙНИЯТ НАЙ - ГОЛЯМ КАПИТАЛ!
Служебен транспорт;
Осигурен обяд;
Интересна и динамична работа в млад и мотивиран екип;
Възможност за обучение и повишаване на квалификацията;
Трудов договор и добро заплащане.
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
Актуално CV на български език.
Свидетелство за придобита правоспособност: «Водач на електрокари и мотокари в предприятията».
Препоръки от бивши работодатели или колеги - по преценка на кандидатите.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство