Електроинженер / Електротехник - техническа поддръжка

Бернард Инвестмънт ООД е един от водещите инвеститори в офис сгради в източната част на София. Компанията притежава и управлява над 90, 000 кв.м офисни и търговски площи, отличаващи се със съвременен дизайн, първокласни удобства и централно местоположение.
Изисквания:
• Средно или висше техническо образование в областта на електротехниката;
• Работно ниво на владеене на английски език;
• Компютърни умения (Microsoft Office);
• Комуникативност и умение за работа в екип;
• Валидно свидетелство за управление на МПС, кат. B;
• Самостоятелност при работа и чувство за отговорност;
• Позицията е подходяща и за студенти (задочна форма или последна година от обучението).
Отговорности:
• Извършва дейности по експлоатация, планова и аварийна поддръжка, технически преглед и профилактика на инсталациите и съоръжения;
• Участва в процеса по извършване на ремонтни, аварийни и планови дейности;
• Отчита и анализира технически данни и показатели;
• Работи с техническа документация и инструкции;
• Проследява и докладва протичането на технически процеси относно инсталациите, за които отговаря;
• Следи за правилната експлоатация на инсталациите , машините и съоръженията;
• Ръководи ремонтните работи свързани с частите на сградата, за които отговаря;
• Отговаря за техническата изправност на оборудването и спазването на общите норми;
Предлагаме:
• Постоянен трудов договор;
• Работа в развиваща се фирма;
• Гъвкаво работно време;
• Вътрешно обучение;
• Работа с модерни технологии;
• Професионален екип.
Всички кандидатури се разглеждат при стриктна конфиденциалност в съответствие със закона за защита на личните данни.

June 10th, 2022

София

Недвижими имоти