Електроинсталатор

Вилмат Холдинг АД е фирма с 26-годишна история, специализирана в проектирането и стратегическото управление на проекти в областта на слаботоковите и електрически инсталации, изграждане и поддръжка на структурни кабелни системи и оптични мрежи.В компанията работят опитни специалисти, чиято дейност обхваща целия процес по предлагането на сградни инсталации - от проектиране, през търговията с материалите за тях, до изграждането и поддръжката им.

Вилмат Холдинг АД е дружество специализирано в проектирането и стратегическото управление на проекти в областта на слаботоковите и електрически инсталации, изграждане и поддръжка на структурни кабелни системи и оптични мрежи, както и в предоставянето на цялостни решения за сградна автоматизация.
В моментът търсим да назначим електротехник/ електроинсталатор.
Това е стабилна и добре платена позиция, която дава възможност за професионална реализация в холдинга.
Нашите електротехници/ електроинсталатори се задържат при нас с години, защото създаваме добра работна среда. Това Ви дава възможност да работите с професионалисти с голям опит, които ще Ви помогнат да навлезете в работата.
Всичко в договора и заплащането е такова, каквото е договорено.
Предлагаме:
- Постоянен трудов договор
- Обучение
- Добра работна среда
- Работа в екип от професионалисти
- Възможност за професионална реализация
- Работно време от 8:30 – 17:30 с 1 час почивка за обяд и две кафе паузи по 15 минути всяка
- Възможност за допълнителни доходи
Ако това е, което търсите, ето нашите изисквания към Вас:
- Познания за основните технологии за изграждане на електрически мрежи, структурни кабелни системи и други слаботокови инсталации
- Опит в изграждане на подобни системи е предимство
- Желание за работа в екип
- Шофьорска книжка е предимство
Вашите задачи ще бъдат:
- Изграждане кабелни трасета
- Изграждане на електрически инсталации
- Инсталиране на структурни кабелни системи
- Инсталиране на системи за видеонаблюдение, пожароизвестяване, контрол на достъпа и СОТ
- Монтиране на оборудването за тези системи
Ние предлагаме обучение и помощ, докато навлезете в процеса и начина на работа.
Ако това е, което търсите, моля изпратете ни Вашето CV сега.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД.
Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности