Ел. монтажник за СОТ

Няма описание

ДАИКС СОТ има дългогодишен опит в областта на проектирането, разработката и инсталация на системи за охрана и сигнално охранителна техника. Компанията е предпочитан партньор на много корпоративни и частни клиенти в България.
Във връзка с развитието на нашите системи и разработка на нови проекти, желаем да назначим опитен специалист в областта на поддръжката и инсталацията на сигнално-охранителна техника в региона на гр. Пловдив.
Задължения:
- Изграждане на алармени системи и пожароизвестяване
- Поддръжка на алармени системи и пожароизвестяване
Изисквания:
- Добри познания по електротехника
- Основни понятия по електроника
- Средно техническо образование
- Шофьорска книжка - кат. Б
- Отговорност към поставените задачи
- Работа в екип
- Опит на подобна длъжност е предимство
- Неосъждан
Ние Предлагаме:
- Постоянна работа
- Работа в интересни и предизвикателни проекти
- Атрактивно заплащане спрямо възможностите на кандидата
- Задружна и отворена атмосфера на работа
При интерес, изпратете автобиография с актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю !

June 10th, 2022

Пловдив

Ремонтни и Монтажни дейности