Експерт застраховане

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:
• Средно образование (кандидатите с Висше образование са с предимство).
• Свидетелство за управление на МПС. Активен шофьор.
• Задължителен предходен опит при застрахователен брокер.
• Задължителен опит с работа в системи на различни застрахователи за издаване на застраховки.
• Опит в областта на активното търсене и привличане на клиенти на застрахователния пазар (кандидатите с опит при привличане на корпоративни клиенти са с предимство).
• Познаване на условията на различните застрахователни продукти, предлагани от застрахователите.
ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Изготвяне, обработване и администрация на документи свързани със сключени застраховки.
Комуникация със застрахователни дружества. Изготвяне на отчети към застрахователни компании.
Провежда срещи и води разговори с потенциални и настоящи клиенти. Изготвяне на оферти към настоящи и потенциални клиенти на застрахователния брокер.
Предлагане на подходящи продукти и услуги, отговарящи на нуждите на клиентите.
Издаване, подготвяне и отчитане на застраховки на клиенти на компанията.
Проследява плащанията от клиентите по сключените застрахователни полици.
Оказване на методическа помощ на клиентите на дружеството при настъпили застрахователни събития.
Разнасяне на застрахователни полици.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
Трудов договор - 8 часа.
Основно трудов възнаграждение + бонуси на база реализирани продажби.
Динамична работна среда.
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
Подробна автобиография със снимка
Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и попадат под специален режим по смисъла на Закона за защита на личните данни.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Варна

Административни, Офис и Бизнес дейности