Експерт - Управление на проекти

Фирма ИНВЕСТИЦИОННО ПРОЕКТИРАНЕ ЕООД, се занимава повече от 15г. с геодезия, картография и кадастър, консултантски и проектантски услуги. Търсим „Експерт - Управление на проекти“ който да се присъедини към нашият екип.
ИЗИСКВАНИЯ:
Минимална образователна степен – Магистър направление Икономика и Финанси
- Отлично познаване на платформата ИСУН 2020
- Отлична компютърна грамотност /MS Office, Internet/ и добра работа с офис техника;
- Добра езикова култура и възможност за формулиране на текстове и икономически обосновки;
- Организираност и прецизност при работа с документи;
- Добра техническа и финансова грамотност;
- Оперативност, активност, адаптивност, концентрация и отдаденост в работата;
- Значителен опит (мин. 1 г.) в изготвянето и управлението на проекти по програмите на ЕС и програмите за финансиране на местно ниво
- Владеене на английски език –предимство
- Шофьорска книжка- активен шофьор
ОТГОВОРНОСТИ:
- Участва в разработването, изпълнението и отчитането на проекти, финансирани по национални, европейски и международни програми;
- Подготвяне и писане на проекти по отворени и предстоящи за отваряне схеми; Изготвя финансови оценки, прогнози, разработва бизнес планове, анализи и стратегически документи; Подготвя апликационни форми, тръжна документация; Изготвяне на икономически текстове, обосновки;
- След проектно обслужване на одобрените проекти за финансиране във връзка с изготвя междинни и окончателни технически и финансови отчети по проекти, финансирани от национални, европейски и международни програми;
- Осъществява и поддържа контакти с бъдещи партньори и сътрудници за изпълнение на проекти, финансирани по различни програми на ЕС;
- Водене на кореспонденция с клиенти и партньори; Води кореспонденция и осъществява комуникация със структури на държавната администрация.
- Събира, обработва и съхранява информация и документация, свързана с ежедневната работа;
- Генериране на проектни идеи и цялостна консултация по програмите;
- Постоянно наблюдение за изменения и новости по оперативните програми на ЕС и други национални и донорски програми.
- Стриктно следване на определените графици с цел навременното изпълнение на поетите ангажименти;
- Запазване на поверителност на получаваната и обработвана информация
Предимства:
- Опит при отчитането на проекти с национално и европейско финансиране
- Познаване на нормативните изисквания на националното и европейско законодателство, свързано с финансиращите програми, ЗОП и др.
Ние предлагаме:
- Професионално развитие;
- Работа в динамична среда с млад и сплотен екип от професионалисти;
- Фирмен телефон,
- възможност за дистанционна работа /при нужда/
- постоянен трудов договор на пълен работен ден, пет дневна работна седмица
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю;
Предоставените от Вас данни се считат за лична информация и попадат под защита на ЗЗЛД.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности