Университетска многопрофилна болница за активно лечение Дева Мария ЕООД logo

Експерт, труд и работна заплата, личен състав

Няма описание

УМБАЛ „Дева Мария“ ЕООД търси да назначи служител на позицията: "Експерт, труд и работна заплата/Счетоводител"
Задължения и отговорности:
1. Създаване и поддържане на личните досиета на персонала - в хартиен и електронен вариант;
2. Изготвяне на необходимата документация, свързана с трудово-правните взаимоотношения с персонала - сключване на трудови договори, допълнителни споразумения, заповеди за прекратяване на трудово правоотношение, заповеди за отпуски, длъжностни характеристики;
3. Участие в ежемесечното изчисляване на трудовите възнаграждения на служителите;
4. Изготвяне на платежни ведомости и рекапитулации за доходите, изплатени по граждански и трудов договор, изготвяне на фишове за заплати в електронен формат;
5. Изготвя и други документи, свързани с трудовото правоотношение – служебни бележки, удостоверения, издаване на трудови книжки и документи за пенсиониране, декларации и приложения, свързани с болнични, отпуски за отглеждане на дете и т. н.;
6.Изчисляване на задължения за социално осигуряване, подготовка и подаване на декларации 1 и 6 за актуални и минали периоди към НАП;
7. Подготвя справки, декларации, уведомления и приложения към НАП и НОИ, регистрира сключването и прекратяването на трудови договори към НАП и подава болничните листове към НОИ, изготвя графици при сумарно изчисляване на работното време;
8. Подготвя различни справки за персонала за целите на ръководството;
9. Поддържа контакт със служба по трудова медицина;
10. Следи измененията в българското законодателство във връзка с трудово-правните отношения, както и в сферата на данъчното право.
11.Извършване на текуща счетоводна оперативна дейност;
12. Следи промяната в нормативната уредба и отразява всички нови изисквания;
13.Изготвя месечни справки, междинни и годишни финансови отчети, анализи по искане на ръководството;
14.Изготвя регулярни справки, свързани с извършваните дейности;
15. Издава фактури.
Изисквания към кандидата:
1. Висше „Магистър” по специалност "счетовоодство и контрол", юридическа, икономическа или друга подходяща специалност за изпълняваната работа, курс по ТРЗ и личен състав;
2.Много добро познаване на действащото трудово и осигурително законодателство, както и в сферата на данъчното право.
3. Задължителен опит като ТРЗ и личен състав или счетоводител-минимум 1 година, предимство е опит в лечебно заведение;
4. Отлична компютърна грамотност, опит с програмен продукт "Заплати и персонал" на Softsystems, Excel, Word;
5. Аналитичност, коректност, отговорно отношение към работата.
Ние очакваме:
1. Качество на извършваната работа и изпълнение на задачите в срок
2. Аналитичност, отговорност и лична ангажираност към работния процес
3. Прецизност, комуникативност и умение за работа в екип
Фирмата предлага:
- отлично възнаграждение-1500 лева;
- дългосрочен договор;
- обучение и възможност за израстване;
- отлични условия на работа.
Месторабота: гр.Бургас, кв.Ветрен, Университетска болница „Дева Мария“.
Моля изпратете CV или представете на място в Университетска болница "Дева Мария", кв. Ветрен. За допълнителна информация се обърнете към отдел ТРЗ на телефони: 056/896267
Университетска болница "Дева Мария" ЕООД, ЕИК BG 200800019 е администратор на лични данни, вписан в КЗЛД. При кандидатстване за позицията, Вие доброволно предоставяте Вашите личните данни и ние ще ги обработваме за следните цели: подбор на кандидати за тази позиция; подбор на кандидати за бъдещи позиции, настъпващи в рамките на следващите 6 месеца , освен ако изрично не заявите вашето несъгласие; свързване с кандидати във връзка със целите на подбора и проучване на пазара на труда; подписване на трудов или друг вид договор. Личните данни, предоставени за тези цели, ще бъдат съхранявани за срок до 6 месеца. Имате право да поискате изтриване, коригиране или блокиране на личните данни, ако обработването им не отговаря на изискванията на действащото законодателство или надхвърля посочените цели.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности