ЕКСПЕРТ СТМ

Създадохме Респонса Превент през 2007 г. /под името Тийм Превент България/. Ние сме Служба по трудова медицина и Консултант по здраве и безопасност. За всички тези години изградихме екип от професионалисти и експерти с над 200 години опит. Работим с над 1300 предприятия и 35’000 работещи. Даваме гаранция за нашата работа!

"Респонса Превент" ООД е Служба по трудова медицина и консултант по здраве и безопасност. Ние търсим да назначим ЕКСПЕРТ СТМ за офиса ни в гр. София.
Вашите отговорности:
- Разработване на документация по ЗБУТ за клиентите на фирмата - оценка на риска, инструкции, планове, КУТ/ГУТ и др.;
- Поддържане на документацията по ЗБУТ на клиентите на фирмата;
- Работа с клиенти;
- Посещения при клиенти;
- Изпълнение на сключените договори с клиенти;
- Водене на обучение по ЗБУТ на клиентите;
- Развиване на нови услуги по ЗБУТ, насочени за клиентите на фирмата;
Нашите изисквания:
- Висше образование;
- 3 години опитв областта на безопасните условия на труд и минимум 1 година опит в СТМ;
- Опит в самостоятелно изготвянето на оценка на риска;
- Опит в изготвянето на документацията по ЗБУТ, изискуема от закона;
- Опит в обслужването на клиенти в сферата на ЗБУТ;
- Компютърна грамотност, MS Office, Internet, e-mail.
Нашата главна цел се изразява в това да подпомагаме нашите клиенти, обществото и бъдещите поколения в осигуряването и поддържането на безопасни и здравословни условия при работа.
Ако проявявате интерес към позицията и отговаряте на посочените изисквания, изпратете Ваше CV.
След извършване на подбор по документи, ще се свържем само с избраните кандидати, с които ще бъде проведено интервю.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности