ЕКСПЕРТ РАННО ДЕТСКО РАЗВИТИЕ

Няма описание

Фондация „За Нашите Деца“ вече 30 години работи за това всяко дете в България да расте в сигурна и подкрепяща семейна среда. Нашата амбиция е нито едно дете да не прекара дори ден в самотата и изолацията на социалните институции. Да създадем цялостна среда за развитие и щастливо детство и за най-уязвимите деца в България.
Ние предоставяме палитра от социални услуги в подкрепа на деца в ранна възраст и семейства.
За екипа ни в град Пловдив, търсим да назначим Експерт Ранно детско развитие, който споделя нашите ценности и ще работи всеотдайно за каузата на фондацията.
Роля и отговорности:
• Участва в развитието и реализирането на индивидуални и групови дейности за ранно детско развитие на територията на община Пловдив и областта.
• Участва в срещи по договаряне на развитийни и социализиращи дейности в болнични заведения, детски градини и училища.
• Отговаря за реализирането на груповата работа с детски градини и училища, с които имаме изградени партньорства.
• Провежда дейности за стимулиране развитието на деца в ранна възраст, като използва подходящи образователни стратегии, методи и техники.
• Извършва психологическо консултиране на специалистите и семействата относно детското развитие, ролята на играта и подходящите занимания за напредъка на децата. Съдейства за провеждането на социализиращи и други необходими дейности за деца и семейства.
• Събира, анализира и отчита информация относно наблюденията и резултатите от проведената работа с децата, родителите и специалистите.
• Управлява регистри, досиета, доклади към ОЗД, изходяща кореспонденция, договаряне с клиенти и документация.
• Работи съвместно с мултидисциплинарен екип и участва в общи екипни срещи и работни формати.
• Участва в организираните обучения, методични дни и супервизии.
Изисквания към кандидатите:
• Висше образование в някоя от следните специалности: „Психология“, „Детско-юношеска психология“, „Специална педагогика“, „Педагогика“;
• Опит в работата с деца и семейства;
• Опитът в провеждането на обучения и групови дейности е предимство;
• Познаване на системата за закрила на детето; системата за здравни грижи за деца и предучилищното образование;
Организацията предлага:
• Възможност за професионално развитие и усъвършенстване.
• Работа в отдаден и динамичен екип.
• Принос към благородна кауза.
• Работа на 8 часови смени 5 дневна работна седмица.
• Допълнителни дни платен годишен отпуск, над установения минимум по КТ.
• Програма „Грижа за хората“.
Ако Вие искате да работите за динамично развиваща се организация с утвърдена програма за грижа за хората… Ако искате да сте част от дейностите в подкрепа на най-малките деца в риск и техните семейства… Ако сте учещ се човек, за когото професионалното развитие и израстване е важно…
Кандидатствайте при нас като изпратите Вашата автобиография.
Личните Ви данни ще бъдат използвани само за нуждите на подбора, съгласно изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности