ЕКСПЕРТ ПРОДАЖБИ

 Страйв 4БГ ЕООД предлага професионални услуги и консултации във всяка фаза от инвестиционния процес – от идейна проектна фаза до окончателното приключване на строителния процес и въвеждане в експлоатация. Услугите, които предлагаме през целия процес на управлението на проекта, са като представител на Възложителя и включват всички необходими функции за гарантиране на навременно, рентабилно и висококачествено изпълнение на проекта. Важна част от нашата работа по управлението на проекта е одобрението и упражняването на ежедневен контрол на всички етапи и дейности в инвестиционния процес.

СТРАЙВ 4БГ е компания, специализирана в управлението, консултантските услуги и пълното обслужване на строително-инвестиционни проекти. Ние работим в динамична среда с гъвкавост, бързина и високо качество при реализацията на инвестиционната програма на клиента.
Един от основните ни проекти, по които работим в момента, е на испанската инвестиционна компания Херчеса Интернационал. Страйв 4БГ и Херчеса си партнират в изграждането на един от най-големите проекти в сектора на жилищното строителство, като в резултат ще бъдат построени повече от 400 апартамента, разположени на площ от 22 000 кв.м., на територията на Манастирски ливади - Изток. Продължителността на това инвестиционно начинание е за период от 6 години.
За целите на този проект търсим да присъединим към екипа си ЕКСПЕРТ ПРОДАЖБИ с английски или испански език.
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
• Висше образование с образователно-квалификационна степен „Магистър”, в следните специалности: Маркетинг и продажби, Бизнес администрация, Стопанско управление;
• Задължително да ползва английски и/или испански език свободно;
• Стаж по специалността минимум 3 години;
• Компютърна грамотност;
• Опит във фирма за недвижими имоти ще се счита за предимство.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
• Планира, организира и отчита дейността по продажбите в организацията – идентификация на потенциални клиенти, водене на търговски преговори и офериране, сключване на договори за продажба.
• Контролира достоверността, адекватността и актуалността на търговската информация – данни за клиентите, за договорите, за плащанията;
• Планира, организира и отчита маркетинговата дейност – проучване на пазарите, конкурентите, рекламната дейност и връзките с обществеността.
ПРЕДЛАГАМЕ:
• Трудов договор със срок на изпитване 6 месеца;
• Възнаграждение – 2800 брутно трудово възнаграждение за срока на изпитване;
• Пет дневна работна седмица – от вторник до събота, почивни дни неделя и понеделник;
• Работно време от 10.30ч. до 19.30ч., обедна почивка от 12.30ч. до 13.30ч.

June 10th, 2022

София

Недвижими имоти