ЗАД "Армеец" АД / Централно Управление logo

ЕКСПЕРТ ЛИКВИДАЦИЯ НА ИМУЩЕСТВЕНИ ЩЕТИ

Няма описание

За дирекция "Застрахователни обезщетения"- Ликвидационен център Пловдив търсим:
Основни отговорности:
-Извършване на огледи по заведени претенции за щети по полици имуществено застраховане и застраховки на отговорности;
-Обработка на прилежаща документация;
-Окомплектоване, администриране и приключване на ликвидационните преписки;
-Изготвяне на становища относно основателността и размера на щетата;
-Водене на писмена кореспонденция;
-Контакти с клиенти и партньори на компанията.
Изисквания:
-Релевантно висше техническо или икономическо образование;
-Опит в обработката на щети по имуществени застраховки - минимум 3 години;
-Опит в ликвидационната дейност по застраховка на отговорности е предимство;
-Активен шофьор;
-Отлична компютърна грамотност;
-Владеене на английски език – писмено и говоримо е предимство;
-Отговорност и прецизност при работа с документи и заложени срокове;
-Добра концентрация и умение за подреждане на приоритети;
-Висока мотивация и умения за работа под напрежение;
-Отлични комуникативни умения.
Компанията предлага:
- Възможност за професионално утвърждаване и развитие;
- Конкурентни условия на труд.
Необходими документи:
- Кратко мотивационно писмо;
- Актуална автобиография със снимка.
Уважаеми кандидати, ако позицията представлява интерес за Вас, моля да изпратите актуална автобиография, като посочите позицията, за която кандидатствате.
Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от ЗАД "Армеец", действащо в качеството на администратор на лични данни при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни.
Допълнителна информация, можете да намерите на официалния сайт на дружеството.

June 10th, 2022

Пловдив

Административни, Офис и Бизнес дейности