Централна Консултантска Компания ЕООД logo

Eксперт европейско и донорско финансиране

Няма описание

Централна консултантска компания EООД се грижи за комплексното обслужване на цялостния Ви бизнес. Фирмата работи с екип от специалисти, които са на разположение на клиентите, като им предлагат услуги свързани с разработването и управлението на проекти по европейски и национални програми.
Във връзка с разширяване дейността и териториалното покритие, дружеството търси да назначи:
Eксперт европейско и донорско финансиране за подготвяне и изпълнение на проекти финансирани по програми на Европейския съюз и/или други донорски програми в офиса ни в гр. София
Задачи:
• Наблюдение и консултация за допустимост по донорски програми за клиентите на компанията;
• Генериране на проектни идеи и цялостна консултация по програмите;
• Подготвяне и писане на проекти по отворени и предстоящи за отваряне схеми;
• Следпроектно обслужване на одобрените проекти за финансиране;
• Постоянно наблюдение за изменения и новости по оперативните програми на ЕС и други национални и донорски програми.
Изисквания:
• Висше образование;
• Отлични комуникативни способности;
• Гъвкавост и умение за работа в динамична среда;
• Трудолюбие и коректност;
• Лоялност и умение за работа в екип;
• Много добра компютърна грамотност;
• Креативност.
• Шофьорска книжка
Предимства:
• Отлично владеене на английски език.
Предлагаме:
• Сигурно заплащане плюс допълнително възнаграждение (бонусна система);
• Обузение и интересна и динамична работа;
Не се изисква опит!
При проявен интерес към нашето предложение, моля изпратете подробно CV на български език с актуална снимка и референтен списък с изготвените и одобрени за финансиране от Вас проекти.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Централна Консултантска Компания EООД извършва подбор на персонал с лицензирано удостоверение №2244 от 22.03.2017г. за извършване на посредническа дейност.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби