Еколог

Няма описание

Реци Трейд България ЕООД е фирма работеща в областта на отпадъците. Търсим амбициозна и креативна личност, която да стане част от нашият екип. Свободната позиция е за еколог.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Водене на отчетност на отпадъци
• Изготвяне на годишни отчети за отпадъци
• Изготвяне и съгласуване на документация съгласно Българското екологично законодателство
• Работа с ERP система.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Висше образование в сферата на екологията и опазване на околната среда
• Отлична компютърна грамотност
• Познаване на Българското екологично законодателство
• Опит на подобна позиция минимум 3 години
• Умение за работа в екип
• Шофьорска книжка кат. В, активен шофьор
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Отлични условия на труд
• Конкурентно заплащане
• 5-дневна работна седмица
• Работа в екип от професионалисти
• Коректно отношение и приятна работна атмосфера
• Възможност за професионално развитие
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
• Автобиография
• Актуална снимка
Ако отговаряте на посочените изисквания и желаете да кандидатствате за посочената длъжност, моля изпратете актуална автобиография и снимка.
Всички документи ще бъдат разглеждани според ЗЗЛД.
На интервю ще бъдат поканени само предварително одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Пловдив

Административни, Офис и Бизнес дейности