Дюнерджия - Готвачи Снек бар

Няма описание

Ефект Хотели е утвърдена българска верига, която притежава и управлява 5 места за настаняване, разположени в 5 различни дестинации в страната. Алгара Бийч в Кранево, Гранд Виктория в Слънчев бряг, Вила Азура в Несебър, Свети Мина в Созопол, Златна Ореша в Жеравна и Малина Резиденс в Пампорово са хотелите, които формират портфолиото на веригата.
Във връзка с предстоящият туристически сезон 2022 Хотел Гранд Виктория търси да назначи мотивиран професионалист на позицията Дюнер готвач и готвач снек бар ( Сандвичи, Бургери и др.). Нашите идеалени кандидати са личности мотивирани и амбициозни, готови да приемат предизвикателството с желание за бъдещи успехи и развитие.
Отговорности
• приготвяне на хранителна продукция по стандарт и рецепти
• отговорно отношение към работата
• отлична комуникация и работа в екип
• да сте мотивирани да се обучавате и развивате
Изисквания
• Предишен опит на същата позиция
• Осигурява качествена и навреме издадена продукция, спазвайки вътрешно фирмените стандарти
• Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите
• Правилно експлоатира материалната база и съоръжения в кухнята
• Поддържа високо ниво на хигиена и чистота на работното си място
Предлагаме
• Отлични условия за настаняване и грижа
• Мотивиращо възнаграждение.
• Възможност за кариерно развитие.
• Поемане на транспортните разходи.
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, ни изпратете CV с актуална снимка и телефон за контакт през формата в сайта.
Всички кандидатури ще бъдат прегледани в пълна фирмена конфиденциалност, като единствено предварително одобрени кандидати по документи ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм