Доставчик с личен автомобил

Пицария в центъра на София търси доставчик с личен автомобил
Ние предлагаме:
- Ежедневно заплащане
- Гъвкаво работно време
- Възможност за професионално израстване
- Работен график според вашите възможности и нашите нужди - работа на смени, при гъвкаво работно време на 4,6 и 12 часови смени
- Конкурентно възнаграждение
- Трудови и социални осигуровки
Задължения:
-Извършване на доставки (с личен автомобил) до адрес на клиенти
-Доставките се извършват учтиво и внимателно, изграждайки положителен образ на компанията пред клиента
-Безопасно шофиране, съобразено с правилника за движение
-Спазване на утвърдените правила накомпанията
Изисквания:
-Шофьорска книжка
-Личен автомобил в добро техническо състояние
-Комуникативна и динамична личност
-Организираност, Отговорност, Умения за работа в екип
-За предимство ще се смята познаване на района за доставка
Ако смятате, че това предложение е подходящо за Вас, изпратете своята автобиография!
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Данните, представени от Вас, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и гарантираме конфиденциалност на Вашата кандидатура.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери